czwartek, 26 stycznia 2012

Witajcie :)

No to zaczynamy ;) Tak jak już jest w opisie "o nas", mieszkamy we Wrocławiu i będziemy pisać w notkach na różne tematy :) Mam nadzieję, że nasz blog wam się spodoba ;) Po drugiej stronie pisze do Was Dominika :D jak coś pozdrawiam wszystkich :* Napiszę parę słów o sobie, a więc:
Nazywam się Dominika, jak już wiadomo. Mieszkam we Wrocławiu, chodzę do 1-ej liceum, wraz z Anią i Sarą do klasy biol-chem. Uwielbiam słuchać muzyki, jak chyba każdy z Was ;) Moją ulubioną piosenkarką jest September, należę do forum: septembermusic.com.pl. Serdecznie zapraszam do odwiedzania tego forum jak i strony oficjalnej September ;) Od czasu do czasu będę Wam dodawać jakieś newsy i piosenki :) Moją drugą pasją po muzyce jest jeździectwo i konie  <3 Jeżdżę we Wrocławiu na Oporowie razem z Sarą w stadninie "Hucuł" :) Będziemy tu umieszczać różne zagadnienia związane z jeździectwem jak i również pomocne filmiki itp :) Czasami wrzucimy może jakieś filmiki z naszych jazd, jeśli się coś trafi.

Jeśli interesowałoby was coś więcej z tego tematu, zapraszamy na nasze photoblogi, gdzie opisujemy, każdy pobyt w Hucule:

Zapraszamy do oglądania i komentowania :)  W następnym poście Ania z Kasią i Sarą opiszą dalsze tematy które będą na blogu :D
Nie pogardzimy, jeśli podzielicie się tym blogiem ze znajomymi ^^
________________________________________________________________________

 Hello Everybody :D  

Here we go:) Just as it is already in the description of "about us", we live in Wroclaw and we'll write a scrap on various themes:) I hope that our blog you will like it;) On the other side says to you Dominica : D as I greet all something: * I will write a few words about myself, so:
My name is Dominica, as you already known. I live in Wroclaw, I go to the 1st high school, along with Anna and Sarah to biol-chem class. I love listening to music, as probably every one of you:) My favorite singer is September, I belonged to forum: septembermusic.com.pl. We cordially invite you to visit this forum and the official September;) From time to time we'll add any news and song:) My second passion after music is horse riding and horses <3 I ride in Wroclaw Oporów together with Sarah in the stud "Hucul" :) We will put here the various issues related to horsemanship as well as helpful videos, etc.:) Sometimes it can throw some videos of our rides.
 Enjoy watching and commenting:) In the next post, Anne with Kate and Sarah describe additional topics that will be on the blog: D
  It will be nice if you share this blog with your friends ^ ^

3 komentarze:

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*