czwartek, 17 maja 2012

Ukierunkowanie

Hej :)
Dzisiaj taka notka informacyjna, warto, żebyście przeczytali :)


A więc, tak jak do tej pory pisałyśmy o wszystkim, chcemy to zmienić z powodu, że jest to niefunkcjonalne i trudne w utrzymaniu porządku. Byłyśmy bardzo chętne do pisania na każdy temat, no ale mało było propozycji od was, a ciężko jest długo jechać na tak szerokim paśmie tematów bez konkretnych propozycji. Ze względu na to, że ostatnio i tak coraz częściej zjeżdżamy na tematy dla dziewczyn, stwierdziłyśmy właśnie, że zostaniemy przy nich i przy takich po prostu, o których najlepiej mamy pojęcie :)
Wprowadzimy chyba także metodę ustalenia sobie poszczególnych tygodni miesiąca, na dane tematy co do notek, żeby właśnie zachować porządek. Jeśli zadajecie sobie pytanie o czym zamierzamy pisać, będą to po prostu rzeczy no dziewczęce no :) Pozostanie też opcja postów "na luzie", czyli z dni, które spędzamy razem itp. No i oczywiście nie zapominamy o notkach, które zostaną zaproponowane, takie także będą się dalej pojawiać. Mamy parę jeszcze, w zapasie, zaległych notek, więc one też w końcu się pojawią, nie martwić się, pamiętamy o wszystkim :)

Ostatnio zajęłyśmy się współpracą i tak samo dopiero w ten weekend zaczniemy tam niedokończone sprawy załatwiać. Co do współpracy, jeśli ktoś zna, osoby, portale, sklepy, które się jej podejmują z blogami, prosiłybyśmy o kontakt z nami :) 
Niestety zaczął się teraz w szkole okres poprawiania ocen i ciężko nam wyrobić z czasem, co jak widać, przelewa się na notki i funkcjonalność bloga. Powróci też, wcześniej uszkodzona, zakładka facebook'a. No i wiele innych rzeczy, o które poprosicie :)

Oczywiście dziękujemy Wam, za zadowalającą liczbę wyświetleń i za to, że jesteście z nami :) I oby jak najdłużej!

Wydaje mi się, że to wszystko o czym chciałyśmy was na dzień dzisiejszy poinformować :)

Pisała S. 
Dobranoc <31 komentarz:

  1. alinaaaXD18/5/12 19:17

    Do tej pory mi się bardzo podobało, ale mam nadzieje, że to nie wpłynie na bloga ! : ) pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga http://imageworld-friend.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*