niedziela, 28 kwietnia 2013

60 dni do bikini ! 60 days before bikini!

Cześć!
Nastał taki czas, kiedy każdy z nas chciałby udoskonalić swoją sylwetkę przed zbliżającym się sezonem bikini. Zmiana słodkości na owoce i zaprzestanie picia napojów gazowanych zastępując je wodą to jednak czasami za mało. Fakt jest to zawsze jakiś krok ku zdrowemu odżywianiu, ale może czasami trzeba ruszyć 4 litery rano i przebiec się trochę? W sobotę wyciągnąć przyjaciela na basen, a w niedziele jakaś rodzinna wycieczka do pobliskiego parku, czy w góry ?
Myślę, że powinniśmy być troszkę bardziej aktywni ! 
Tak naprawdę mamy już lato ! Wyjdźmy z łóżka i uwolnijmy trochę endorfin po fajnym wysiłku !
Zróbmy coś dla siebie po tej zimowej chandrze!


Hi there!
Now is a time when each of us would like to improve their figure before the upcoming bikini season. Change sweets for fruits and stopping drinking soda is replaced by water, but it's sometimes not enough. The fact that it is always a step towards a healthy diet, but it may sometimes need to move four letters in the morning and run a little bit? On Saturday go with a friend to swimming pool  and on Sundays some family trip to a nearby park, or in the mountains?
I think we should be a little more active!
In fact, we have already summer! Let's get out of bed and liberate some endorphins after a nice effort!
Let's do something for myself after this winter boredom.Nowa kolekcja h&m odzież sportowa!
Koszulka sportowa z biustonoszem 79.90zł


Muszę wam szczerze powiedzieć, że długo się do tego zbierałam moje lenistwo ma niestety niesamowitą siłę, ale udało się ją przezwyciężyć!
Jem dokładnie tak samo, tylko trochę ograniczyłam słodycze , ale bardzo intensywnie ćwiczę i powoli zaczynają pojawiać się efekty. Męczące dla mnie jednak było to, że na samym początku co dzień o godzinie 18 włączałam na youtubie jakiś aerobik i razem z jakąś panią robiłam przez godzinkę ćwiczenia.
Nie lubię tego, o wiele większą przyjemność sprawia mi uprawianie sportu na powietrzu!
Rower, rolki, chodzenie po górach ! To jest to !
Wstać trochę wcześniej i jeszcze kiedy to miasto nie obudziło się do końca i jest przyjemnie cicho na ulicach ubrać adidasy, jakieś getry i przebiec się po parku pachnącym wiosną. Czy jest coś przyjemniejszego ?
Wstańmy sprzed telewizorów i zróbmy coś dla siebie !


I have to honestly say that I long to do so I collected my laziness has unfortunately incredible strength, but managed to overcome it!
I eat exactly the same, just a little limited the sweets, but I practice very hard and slowly beginning to see the effects. Tiring for me though was that at the beginning of every day at 18 started up on youtube and some aerobics with a lady I did for an hour exercise.
I do not like that much more fun for me to do sports in the air!
Bicycle, roller skates, walking in the mountains! That's it!
Get up a little earlier and even when the city did not wake up until the end, and is pleasantly quiet in the streets wear sneakers, some leggings and run around the park smelling spring. Is there anything nicer?
Let's get up before the TV and do something for yourself!
                                                   Top sportowy z kapturem 59.90zł

                                                           Top 59.90zł


Wzorzysta koszulka sportowa 49.90zł

Szorty sportowe  69.90zł 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*