piątek, 24 maja 2013

Nike Air MaxCześć wszystkim! Po długim tygodniu w końcu ruszyłam się i usiadłam przed komputerem. Chyba już wszyscy nie mogą doczekać się wakacji. Nie wiem jak wy, ale ja już planuje co będę na nich robić. Moje pierwsze postanowienie: CODZIENNIE PORANNE BIEGI. Już dzisiaj na lekcji w-f, musiałayśmy biegać przez 25 minut, mimo 15 stopni na dworze. Trzeba się powoli przyzwyczajać :) Oczywiście wielo dystansowe biegi wymagają odpowiedniego obuwia.
Hi everyone! After a long week finally made ​​my way up and sat down at the computer. I guess now we all can't wait for the holidays. I don't know about you, but I'm already planning what I'm going to have to do. My first order: DAILY MORNING RUNS. Even today, the PE lessons, we had to run for 25 minutes, even 15 degrees outside. We have to get used :) Of course, multi-distance running requires appropriate footwear.Z samego początku buty Nike Air Max uważałam  za chwilowy trend i osobiście mi się nie podobały. Jednak przekonałam się do nich. Mają swój urok! Przeglądałam strony z wadami i zaletami tych butów. Chciałbym pokazać wam co takiego wyszukałam: 
From the very beginning Nike Air Max I thought was temporary trend and personally I didn't like. But I got to them. They have their charm! I looked through the pros and cons of these shoes. I would like to show you what exactly searched for:

ZALETY:
+ Wygląd
+ Wygoda
+ Jakość
+ Funkcjonalność
+ Duża gama kolorystyczna

FEATURES:
+ Design
+ Convenience
+ Quality
+ Functionality
+ A large range of colors


WADY:
- Cena

DISADVANTAGES:
- Price


Niestety takie buty są dość drogą inwestycją, dlatego Air Max może być jedynie moim marzeniem :) Przedstawie wam kilka propozycji :
Unfortunately, these shoes are rather expensive investment, so Air Max may just be my dream :) I present to you a few suggestions:


Allegro, 259 złAllegro, 279 zł


Nike Air Max 90 Hyperfuse Premium Women's Shoe
www.nike.com, 150 


Oczywiście buty przeznaczone są również dla mężczyzn:

Of course shoes are designed for men as well:


Allegro, 299 zł


Nike Air Max 1 OG Men's Shoe
www.nike.com, 150 


A wam jak się podobają Air Max? Kupilibyście?

And how you like the Air Max? Would you buy?


5 komentarzy:

 1. Anonimowy25/5/13 15:50

  Uwielbiam te buty <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy25/5/13 15:52

  Osobiście mam miętowe i bardzo polecam. Są wspaniałe ! Wygodne, można biegać cały dzień i w ogóle nie odczuwasz bólu nóg!
  Bardzooo fajny blog, będę wpadać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy25/5/13 15:54

  Fakt są dość drogie, ale warto inwestować dla dobrych efektów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy26/5/13 14:27

  Szkoda, że są takie drogie..

  OdpowiedzUsuń
 5. ja biegać nienawidzę, za butami typowo sportowymi też nie przepadam...

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*