sobota, 22 czerwca 2013

Wakacyjne postanowienia / Holiday provisions


Witajcie kochani. Skoro powoli kończy się czerwiec i za chwilę zaczynamy wakacje, nadeszła pora na wakacyjne postanowienia. Wakacje to dwa miesiące, w których najczęściej chcemy coś w sobie zmienić np. zafarbować włosy na czerwono, schudnąć czy zarobić pieniądze. Powinniśmy chociaż w małym stopniu zaplanować to, co chcielibyśmy zrobić w te wakacje. Oczywiście, nie powinno również zabraknąć spontanicznych decyzji. Ważne, żeby zrównoważyć obie te rzeczy. Chciałabym wam zaprezentować moją listę wakacyjnych postanowień. Mam nadzieję, że skoro pokazuje ją innym ludziom do uda mi się siebie nie zawieść, a efekty na pewno pokaże na koniec wakacji :)
Hi there. Since coming to an end in June, and for a moment we begin to vacation, it was time for holiday provision. The holidays are two months in which most want to change something in yourself, eg dye hair red, lose weight or make money. We should though in a small way to plan what we want to do this summer. Of course, it should not also miss the spontaneous decision. It is important so that we both. I would like to present to you my list of holiday provisions. I hope that if it shows other people to myself I can not let down, and the effects for sure I will at the end of the holidays :)

1. Opalić się. Najlepiej jak najmocniej. Tydzień w Tunezji musze całkowicie wykorzystać. Nie chcę wrócić blada :(
1. Sunbathe. Top as much as possible. Week in Tunisia, I have to fully exploit. I don't want to go back pale :(

2. Zdrowiej się odżywiać. Powiem papa słodyczom, napojom gazowanym i innym świństwom. Powitam się z wodą, owocami i warzywami. Regularne spożywanie posiłku co 3 godziny. Małe, ale sycące.
2. A healthier lifestyle. I'll say goodbye Sweets, fizzy drinks and other junk food. Greet with water, fruit and vegetables. Regular consumption of a meal every three hours. Small but filling.

3. Ruch to zdrowie. Codziennie sport. Po śniadaniu godzinny bieg, wieczorem ćwiczenia z Mel B lub Chodakowską. Która z was wydaje się bardziej efektowna? Przy okazji rozciąganie! Chciałabym znowu umieć robić szpagat. Tylko czy w ciągu 2 miesięcy uda mi się to?
3.  Movement is good for health. Every sport. After breakfast hour course, the evening training with Mel B or Chodakowska. Which one of you seems to be more impressive? By the way, stretching! I would like to be able to do the splits again. Only if within two months I can get it?

4. Pielęgnacja. Wiele dni przesiedziałam nad książkami. Dosyć tego. Trzeba kupić maseczki, kremy, peelingi i odżywki, żeby włosy, twarz i paznokcie wróciły do kondycji. Dużo snu przynajmniej 10 godzin.
4 Care. Many days I sat on the books. Enough of this. I need to buy masks, creams, scrubs and conditioners to hair, face and nails back to health. A lot of sleep at least 10 hours.

5.  Teraz trochę mniej przyjemne zajęcie. Za rok matura. Trzeba przeczytać wszystkie lektury i zacząć uczyć się, bo w przyszłym roku nie będzie już czasu.
5. Now, a little less enjoyable pastime. For the year matura. I need to read all of the reading and start learning, because next year there won't time.Myślę, że taka lista na prawdę motywuje do działania. Teraz muszę tylko wywieścić kartkę z postanowieniami na ścianie. Każdego poranka będę zaglądać na kartkę i z pewnością uda mi się osiągnąć cel.
I think this list really motivation. Now I just have to put a card with the provisions on the wall. Every morning I look at the paper, and certainly if I can reach the goal.

A Ty jakie masz postanowienia wakacyjne?
Did you have holiday provisions?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*