niedziela, 29 stycznia 2012

Coś z mody ;>

Dzień dobry wszystkim ;) 
Dzisiaj post troszkę o modzie i o tym co dzieje się teraz w większości galeriach :P Na początek zdradzę Wam co będzie modne tegorocznej wiosny ;)Z tego co wyczytałam to na wiosnę przodować będzie moda w stylu lat 20. Kobiety odważne. Brak wcięcia w talii, połysk.
Na lato natomiast dużo kolorów, mieszanie barw itp. Krótko mówiąc szaleństwo i eksperymenty:P
To tyle o modzie na wiosnę i lato 2012, a teraz o tym, że jeżeli siedzicie teraz w domu i nie macie co robić to polecam wybranie się na zakupy są ogromne wyprzedaże w każdym sklepie, ja osobiście na wyprzedaże wybrałam dwa sklepy: mój ulubiony H&M i Zara. Poniżej na zdjęciu zamieściłam to co złowiłam i w jakich cenach;) W Zarze np. kamizelka skórzana, która była ponad 200 zł przeceniona na 69zł! Także warto;) dodaję jeszcze wam linki do stron gdzie możecie podpatrzeć co nowego w danym sklepie;) To powodzenia na wyprzedażach, życzę wam obfitych łowów :*
http://www.hm.com/pl/
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/12201/en/zara-W2011-s/164029/Woman


 Wasza D.
_________________________________________________

Something of fashion ;>

 Good morning everyone:) 
Today, post a little bit about fashion and what is happening now in most galleries: P At the beginning reveal to you what will be fashionable this year's spring:) From what I read it in the spring will be at the forefront of fashion years 20. Kobiety bold style. No indentation at the waist, shine.
In summer a lot of colors and color mixing, etc. In short, madness and experimentation : P
So much about fashion for spring and summer 2012 and now this now that if you sit at home and do not have what I recommend choosing a shopping sales are huge in every store I personally chose two stores sales for my favorite H & M and Zara. Below the picture posted is what I caught and in what price;) For example, Zara leather jacket, which was more than 200 zl overrated on 69zl! Also worth;) I add more links to you where you to take a look what's new in the shop;) The success of the sales, I wish you abundant hunting: *
http://www.hm.com/pl/
 http://www.zara.com/
 

Your D.

2 komentarze:

 1. Anonimowy29/1/12 14:58

  te legginsy i buty, ciach ciach!
  lece w tyg ! musze je miec!

  b. fajnz blog, LUBIE TO! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy29/1/12 19:46

  Fakt jest faktem warto teraz połazić po sklepach bo są naprawde duże wyprzedaże. Sama byłam w szoku , że tak mogą poobniżać ceny na bardzo fajne ubrania. Bardzo fajny pomysł z tym blogiem pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*