sobota, 28 stycznia 2012

Fryzury :)

Cześć Pyśki :)
Z tej strony Kasia, pisze do Was pierwszy raz, więc nie za bardzo wiem jak... ale myślę że Wam się spodoba... Co do mnie to jestem siostrą Ani, chodzę do 2-giej gimnazjum we Wrocławiu. Interesuję się muzyką, sportem - szczególnie lubię piłkę nożną i siatkówkę. W wolnym czasie lubię sobie coś porysować, lub pośpiewać z Andzikiem... no i nie wiem co mogę Wam więcej powiedzieć :D
W mojej notce skupie się na włosach... Pokaże Wam kilka ciekawych fryzur i krótko opiszę jak je wykonać, powiem też jakich używam kosmetyków do pielęgnacji włosów i co warto a czego nie warto używać by je wzmocnić... ;)

Teraz pokaże fryzury wykonywane przez Sysię (Sarę) :)

1.Klasyczny kłos... :)

 Bardzo łatwy w wykonaniu a wygląda ładnie i oryginalnie... Jest dobry na każde okazje, do szkoły, do kina czy na spotkanie ze znajomymi... :)


2. Dobierany kłos na boku z kitką... :)


Jest to fryzura składająca się z dobieranego kłosa i kitki, wygląda bardzo ładnie a zrobienie jej nie zabiera dużo czasu.. :)


3. Fikuśny dobieraniec. :)

Fryzura czasochłonna ale bardzo efektowna i warto poświęcić na nią trochę czasu... Nadaje się na każdą okazję... i takim uczesaniem można łatwo zwrócić na siebie uwagę i zaimponować znajomym :)

4.Warkoczyk z grzywki ;)

 


 Jest to zwykły dobierany warkocz zrobiony z grzywki.. jeste to bardzo prosta fryzura ale też bardzo efektowna, można ją zobaczyć u wielu nastolatek :) 5.Dobierany warkocz z brzegu włosów :)


 Jest to zwykły dobierany warkocz, zaczyna się od grzywki i idzie wzdłuż całych włosów po samych brzegach..Jest to fajna i okazjonalna fryzura którą można pokazać znajomym na mieście czy nawet  szkole :)

Na dziś to tyle fryzur mam nadzieje że wam się spodobały, jeśli chcecie wiedzieć jak którąś z nich zrobić to piszcie w komentarzach . :)  Teraz powiem wam co należy robić by mieć mocne i zdrowe włosy...

Po pierwsze nie należy nadużywać prostownicy ( samej mi się to niestety nie udaje..haha ), ponieważ włosy bardzo się niszczą pod wpływem tak wysokiej temperatury i widoczne są popalone końcówki. Chyba, że naprawdę nie możecie się rozstać z prostownicą to warto za inwestować w specjalną mgiełkę do włosów, która chroni przed wysoką temperaturą prostownicy, suszarki czy lokówki :)

Po drugie włosy należy podcinać co jakiś czas ( średnio co pół roku ), by je odświeży i wzmocnić.

Po trzecie powinno się używać odżywek, jedwabiu i różny masek by włosy były zdrowe i ładnie wyglądały.

Można też zażywać skrzyp lub inne suplementy diety które dobrze wpływają na skórę, włosy i paznokcie.:)

To tyle na dziś mam nadzieje że wam się spodobało.. Pozdrawiam, zachęcam do komentowania i przesyłam buziaki !  Pa :) 

Wasza K. 
_______________________________________________________________________


Hairstyles :)


Hi mouths:)
From this page, Kate, I write to you first, so I do not really know how ... but I think you'll like ... As for me I am Anna's sister, I go to the 2nd high school in Wroclaw. I'm interested in music, sport - especially I like football and volleyball. In my spare time I like to scratch something, or sing with Ania ... I don't know what I can tell you more: D
In my scrap buying the hair ... Will show you some interesting hairstyles and briefly describe how to do, say or what I use hair care and what should and what shouldn't be used to strengthen them ... ;)

Now the hair show performed by Sysia (Sarah):)
 
1. Classic ear... :)
 
 Very simple in execution and looks nice and original ... It is good for every occasion, to school, to the cinema or to meet friends ... :)
 
2. Selected with an ear on the side ponytail ... :)
 
It is a hairstyle consisting of multiplication and ponytail ear, looks very nice and don't take much time .. :) 
 
3. Wrap selected... :)
 
Hairstyle time consuming but very impressive and worth spending some time on it ... Suitable for any occasion ... and so my hair can easily attract attention and impress your friends:)

4. Braid with bangs :)
 
It is simply chosen braid made ​​of bangs .. This is a very simple hairstyle but also very impressive, it can be seen in many a teenager:)
 
5. Selected braid from the edge od hair :)
 
It is a plain braid selected, starts with bangs and goes along the entire hair on the banks of the same .. It is cool and the occasional haircut that can show your friends in the city or even the school:)
 

 Today is so much hair that I hope you liked, if you want to know how any of them do is write in the comments. :) Now I will tell you what to do to have a strong and healthy hair ...

First, you should not abuse the straightener (the unfortunately I can not .. haha), because her hair was very damage under the influence of such a high temperature and burnt ends are visible. Unless you really can not be separated from the straightener is worth investing in special hair mist that protects against high temperature straightener, hair dryers and curling irons:)

Secondly, the hair should cut it from time to time (on average every six months) to refresh and strengthen them.

Thirdly, you should use nutrients, silk and various masks that are healthy and your hair looked nice.

You can also take horsetail, or other dietary supplements that truly affect the skin, hair and nails.:)

That's all for today I hope you liked it .. Regards, feel free to comment and send kisses! Bye :*

Your K.

5 komentarzy:

 1. Anonimowy28/1/12 21:49

  Fikuśny dobieraniec i Klasyczny kłos, Sysia pokazała talent fryzjerski :D . Jakbym miał takie długie to bym sobie taką jak Fikuśny Dobieraniec strzelił :D Fajny artykół :3

  Pozdrawiam, Escalus

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy29/1/12 16:42

  Jej ale Ty masz śliczne włosy ! :D
  Jak się spotkamy to będziecie mnie tak czesać! koniecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, nie wiem jak wy te fryzury zrobiłyśmy, probouje ale mi nie wychodzi xD Szacun, bo to serio trudne a Wam slicznie wyszło!! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach dziękuję, dziękuję ^^ widzisz Mańka, bo to się nazywa talent! hueheu
   ~Sysia :D

   Usuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*