czwartek, 26 stycznia 2012

Na zakończenie dnia :)

Napiszę wam jak doszło do tego że założyłyśmy tego bloga ;) No więc z Anią i Sarą wracałyśmy do domu i tak sobie myślałyśmy, jakby to było fajnie gdyby były laptopy, telefony itp. z funkcją teleportacji, żebyśmy mogli w każdej chwili przejść za pośrednictwem komputera do ukochanej osoby lub do kogokolwiek :) I tak oto wymyśliłyśmy, że tę firmę nazwałybyśmy I Cherry (ulubiony owoc Ani :P) i logo to by była taka nadgryziona wiśnia :P Coś takiego na podobieństwo "Apple" hahaha. Od naszych imion stwierdziłyśmy, że byłaby spółka S.A.D, potem doszła jeszcze Kasia, więc S.A.D&K :P No niestety jednak jest to nierealne i wpadłyśmy na pomysł, żeby założyć bloga o tej nazwie i dzielić się z wami na nim różnymi rzeczami ;) Tematami o modzie, makijażach, muzyce, hobby itp.
I oto historia naszego bloga ^^ 
Wstawimy może kiedyś projekt, jakby miało wyglądać logo naszej firmy, hahahahha.

Wracając jeszcze do ACTA, to doszły mnie słuchy, że na umowę ACTA razem z Polską złożyły również państwa takie jak Belgia, Bułgaria, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania. Podpisu nie złożyły za to Cypr, Estonia, Niemcy, Słowacja i Holandia, ponieważ te kraje czekają na zakończenie procedury konstytucyjnej upoważnienia ambasadora. Także to, że państwa, które nie podpisały ACTA, mają na to czas do marca 2013 roku, ale wcale tego robić nie muszą, wystarczy jak powiedzą "nie".
No niestety Tuskowi widać odwaliło, tak jak i reszcie rządu i nic sobie nie robią z protestów, które w sumie były w każdym mieście. Fajna demokracja, nie ma co. Pozdrawiamy więc nasze samolubne głowy państwa ;]

I tak na miły akcent zakończenia dnia dodam zupełnie coś innego nie związanego z ACTA ^^
NOWE CIUCHY POJAWIŁY SIĘ W H&M !!
To tak jakby ktoś potrzebował informacji :)

Wasza D. z pomocą S. :) 
Dobranoc mordki :*

4 komentarze:

 1. CzekoladowyBananek27/1/12 21:29

  Przydały by się jakieś zdjęcia..:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy27/1/12 22:49

  Dawac foty :)
  Blog wyczesany,pozdro :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*