wtorek, 13 marca 2012

Zaległości :(

Cześć wszystkim!
Chciałyśmy was bardzo przeprosić za tak duże odstępy między nowymi notkami. Wiemy, że może wam się to nie podobać, że ostatnio rzadko jakąś dodajemy. No niestety jest to spowodowane brakiem czasu przez szkołę. Od paru tygodni mamy większość dni zawalonych jakimiś sprawdzianami i wieloma zadaniami domowymi i niestety mimo tego, że jesteśmy cztery to nie dajemy rady z wyrobieniem się, jeśli chodzi o nowe notki. No a zawalić ocen sobie nie możemy, bo potem 3 klasy będą miały matury, a my nie będziemy miały jak ich potem poprawić.
 Jeszcze raz przepraszamy i mamy nadzieję, że nas zrozumiecie! :)

Ogólnie nowa notka miała się pojawić wczoraj, bo w sumie jest już gotowa. Muszę tylko wysłać (Sara) Domi filmik, który sobie przygotowała, więc możecie się nowej spodziewać jutro. Chciałyśmy dodać dzisiaj, ale byłaby zamieszczona dopiero wieczorem, więc stwierdziłyśmy, że to bez sensu.

Jak tylko będziemy miały więcej czasu, to zaczniemy pisać notki tak jak wcześniej - co 2 dni, a nawet może i codziennie :)
Chciałyśmy jeszcze dodać, że bardzo wam dziękujemy, za waszą cierpliwość co do nowych notek, a także za każde wejście i komentarz! :)
Zachęcamy was oczywiście do dalszego odwiedzania naszego bloga!
Pamiętajcie też o tym, że możecie pisać na nasz email - cherrysad69@gmail.com, jeśli chodzi o jakieś nowe propozycje do postów, czy jeśli mielibyście jakiś problem - zawsze odpowiemy :)

Jak także widzicie, po lewej stronie naszego bloga pojawiła się zakładka "Facebook". Będziemy bardzo wdzięczne, jeśli polubicie naszą oficjalną stronę na fejsie :) A no i nie zapomnijcie o obserwowanych!

Dziękujemy za uwagę i do kolejnego napisania ;D
Buźka! :*

S.A.D & K

Pisała S.

2 komentarze:

 1. Anonimowy16/3/12 20:14

  Nie podoba mi sie nic a nic!:( szajs!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dziękujemy, bardzo nam miło :) też Cię pozdrawiamy! :)

   Usuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*