niedziela, 17 lutego 2013

Nowa współautorka / Piątkowy wypad do kina/New writer/Friday cinema

Witam was kochani !
Jak już pewnie przeczytaliście w tytule, będę nową współautorką tego wspaniałego bloga :)
Welcome my dear!
You probably read my title So I'm new writer this fantastic blog :)

Więc opowiem o sobie w paru zdaniach. Nazywam się Sylwia i razem z Domi i Krysią chodzimy razem do klasy. Od początków przeglądałam tego bloga, więc mam zarys jak jest on prowadzony. Oczywiście mam  wiele świeżych pomysłów, którymi chciałabym się z wami podzielić :) Czym się interesuje? Zakres moich zainteresowań jest szeroki, zaczynając od sportu, mody kończąc na książkach i muzyce. Czyli typowe pasje dziewczyn w naszym wieku :) Mam nadzieję, że poznacie mnie lepiej czytając moje posty, które będę starała się publikować regularnie.
So I tell you about me .My name is Sylwia, with Domi and Cristin we're go to the same class.
I think I have new idea,which I want share it with you. My hobby ?Hm ..I like sport,music and read books.I hope , that you know me better.

Teraz to co najważniejsze! Wczoraj w trójkę wybrałyśmy się do Multikina w Arkadach Wrocławskich. Dzień wcześniej wybrałyśmy film, który zaciekawił nas swoim zwiastunem. Oto on:
Ok.. So Now something  important.Yesterday we were in cinema on movie" Beautiful Creatures".Here you have trailer.Enjoy :)Zaraz po lekcjach, poszłyśmy do sklepu nieopodal naszej szkoły. Kupiłyśmy jedzenie i napoje do kina (jesteśmy bardzo oszczędne :)) i poszłyśmy na przystanek. Po drodze załatwiłyśmy jeszcze parę spraw. Kiedy w końcu znalazłyśmy się przed kinem, okazało się, że jest dopiero 15, a nasz seans zaczyna się o 17. Więc usiadłyśmy przy stolikach, zaczęłyśmy czytać Olivię, którą Dominika kupiła w kiosku i zrobiłyśmy kilka zdjęć.

After school.We went to cinema. Before We bought some snacks and drinks:).Before the movie we were very hungry So We went eat some food.Unfortunately we didn't have a lot of money so we had to shared one green salad :P So We still hungry but we were happy :)Byłyśmy trochę głodne, przeliczyłyśmy ile zostało nam pieniędzy i kupiłyśmy sobie sałatkę. Niestety, za 10 złotych oczekiwałyśmy czegoś lepszego :) W końcu poszłyśmy kupić bilety i jeszcze przed seansem usiadłyśmy na dużych, wygodnych kanapach. I mamy efekty naszej zabawy :
We went to bought tickets and before the movie we side on big sofa and we have efects ours fun.

Ten popcorn został zjedzony podczas reklam przed filmem :)
Film okazał się fantastyczny! Był naprawdę ciekawy i wciągający. Cała trójka uważa, że to był dobry wybór.
This popcorn was eaten during ads before the movie.:)
The movie is fantastic.  He was really interesting. All of us think that this idea was very good.

.Uczeń szkoły średniej Ethan Wate poznaje 16-letnią Lenę Duchannes, obdarzoną niezwykłymi mocami. Oboje muszą stawić czoła klątwie, która ciąży na jej rodzinie od pokoleń. Polecam zobaczyć ten film, na pewno nie pożałujecie.

Student of High School Ethan Wate meeting 16-teen Lena Duchannes , endowed extraordinary powers.
Both must counter curse, which rests on her family for generations. I recommended to see this movie.
Byliście może już na tym? Jak wrażenia? A może macie inny gust i widzieliście jakiś ciekawy film?
You are were on this movie yet? How do yo like it? Maybe you like another movies ?

1 komentarz:

  1. Anonimowy17/2/13 17:26

    Hej :) Macie super posty! Ciekawie się czyta. Pewnie będę często tu zaglądać :) Sylwię znam - powodzenia w pisaniu! Kiedyś Ty komentowałaś moje blogi, cieszę się, że teraz będę mogła skomentować taki, którego jesteś współautorką :) Wam wszystkim powodzenia w pisaniu!
    Paulina

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*