sobota, 23 lutego 2013

Proste sposoby na piękne paznokcie/ Tips for beautiful nails
Witajcie kochani! Po męczącym tygodniu w końcu możemy usiąść w wygodnym fotelu i odpocząć. Przygotowałam dla was porady jak zadbać o nasze paznokcie, żeby byly się nie rozdajały, były mocne i piękne :) 
Welcome my dear! :) Today I prepared note about how we can have beautiful nails :)

1. Wzbogać dietę w witaminy i mikroelementy

Nasza dieta ma wpływ na to, jak mocne są nasze paznokcie. Nie zapominajmy więc o produktach bogatych w witaminę B5, która wzmacnia i regeneruje płytkę. Jej źródłem są żółtka jaj, produkty zbożowe, drożdże, ryby, ziemniak i warzywa strączkowe. Równie ważna jest miedź - wpływa na nawilżenie i elastyczność płytek. Znajdziemy ją w pestkach słonecznika i suszonych owocach.

Riches with vitamins
Our diets have a influence, how we have strong nails.So We shouldn't forget about products with vitamin B5.
For example : cereal products,yeast,eggs,potatoes,vegetables

2. Łykaj preparaty witaminowo-minerałowe

Gotowe preparaty takie jak np. Revalid czy Skrzypovita z wyciągami ze skrzypu i pokrzywy, zawierają dodatkowo cenne żelazo, krzem, cynk, miedź oraz witaminy, które doskonale odbudowują i wzmacniają uszkodzone płytki paznokcia. Najlepiej stosować kurację co najmniej przez miesiąc.

Take pills for your skin and nails also :P

3. Mocz paznokcie w ciepłej oliwie

Taka kuracja może być przeprowadzone w zwykłej oliwie, nie musi być z pierwszego tłoczenia. Wystarczy podgrzać ok. 50 ml oliwy i wymieszać z kilkoma kroplami witaminy A i E (do kupienia w aptece). Moczymy paznokcie w roztworze od kilku do kilkunastu minut. Zabieg najlepiej jest wykonywać raz w tygodniu.

Soak nails in olive oil
Just heat about 50 ml of olive oil and mix with a few drops of vitamin A and E (available at pharmacies).

4. Wcieraj w paznokcie krem

Krem do rąk jest dobry także do paznokci. Powinien być dokładnie wcierany w płytki i skórki wokół paznokcia kilka razy dziennie. Wówczas wytwarza na skórze ochronny film, który zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami takimi jak chlorowana woda czy detergenty.


Rub in nail cream

Hand cream is also good for nails. Should be thoroughly rubbed into the skin around the plate and nail several times a day. Then produces a protective film on the skin, which protects them from harmful agents such as chlorinated water or detergents.5. Stosuj odżywki

My proponujemy odżywkę do paznokci firmy Eveline odżywka diament, którą poleciła nam nasz koleżanka z klasy Asia (dziękujemy bardzo :))

Use a conditioner
We write about  conditioner from Eveline,which  recommended our classmate Asia.Thank you very much! :) 
cena: ok. 11zł / 12ml

Czytając opinie na temat tej odżywki większość wystawiała pozytywne opinie: 

When I read about conditioner's opinion. Majority wrote positive comments"Jest genialna,dzięki niej moje pazokcie wyglądają rewelacyjnie-są mocne,długie, i najważniejsze -przestały się rozdwajać,co było moim odwiecznym problemem. Szybko schnie, ma piękny naturalny kolor. Minusów nie stwierdziłam żadnych."

"This is brilliant,  My nails are strong, long, and most importantly no longer be doubled, which was my eternal problem. Dries quickly, has a beautiful natural color."

Moje paznokcie często się rozdwajają i są bardzo słabe. Z pewnością kupię tę odżywkę i jak tylko zauważe różnice od razu się z wami podziele moją opinią.
Kiedy paznokcie są już wypiłowane i odżywione możemy w końcu je pomalować. Jeżeli chcecie znaleźć ładny kolor lakieru, zachęcam do odwiedzenia strony: http://www.essie.com/


When the nails are longer and nourished  we can finally paint them. If you want to find a nice color of paint, I recommend you to visit this website: http://www.essie.com/
Good morning hope
Clambake


Bahama mamaWhere's my chauffeur?
Mamba

Jelly Apple


Love your nails 
A ty jakie preparaty używasz na swoje paznokcie?  
  
And you what you use for your nails?;) Write! I'll be waiting for comments ;)              


2 komentarze:

  1. gdzie mozna kupic te lakiery ?:D jak załatwice mi taki niebieski to wam mocno podziekuję :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z tego co wiem to lakiery firmy essie można kupić w douglasie :)

      Usuń

Dziękujemy Wam bardzo za każdy komentarz! Wiele dla nas znaczy Wasza opinia, więc będziemy wdzięczne za jakikolwiek Wasz pomysł, sugestię, zdanie, itd :)
Pozdrawiamy! :*